Obchod Kláštera Naší Paní nad Vltavou - Římskokatolická farnost Křečovice

Obchod Kláštera Naší Paní nad Vltavou

Autor: Farnost - 17 leden 2013 20:08 - Kategorie: Správa farnosti, Poličany - Štítky: Trapistický klášter, obchod, nabídka -

U kláštera sester trapistek v Poličanech je obchůdek, kde si můžete koupit výrobky sester a výrobky různých klášterů v ČR, v Itálii, ve Francii.

K dostání zde jsou například sušenky, které vyrobily sestry trapistky podle tradičních italských receptur, oplatky Kláštera Naší Paní nad Vltavou s různými příchutěmi; obrázky a pohlednice, ručně malované ikony, med sester trapistek  Poličanech. Dále například z italských klášterů marmeláda, bonbóny, čokoláda, kosmetické přípravky, bylinné čaje. Z novodvorského kláštera například hořčice, z Franci müsli a další snídaňové potraviny.

Leták obchodu (PDF, 1,91 MB)