Trapistický klášter povýšen na převorství & složení slavných slibů - Římskokatolická farnost Křečovice

Trapistický klášter povýšen na převorství & složení slavných slibů

Autor: Farnost - 15 leden 2013 18:26 - Kategorie: Akce, Bohoslužby, Správa farnosti, Svátosti, Události, Poličany - Štítky: Trapistický klášter, patron -

Ctihodná Matka Lucie Tartara a sestry trapistky z kláštera Naší Paní nad Vltavou v Poličanech Vám oznamují, že:

V PÁTEK 18. LEDNA 2013
V den Slavnosti Panny Marie, Matky jednoty křesťanů a patronky této komunitybude fundace Naší Paní nad Vltavou  povýšena na prosté převorství. Zveme vás na mši svatou, při které bude náš klášter povýšen na převorství a sestry složí slib stability. Mše svatá začne v 15 hodin.

V SOBOTU 26. LEDNA 2013
sr. Marie Gabriela Pražáková složí slavné sliby do rukou ctihodné Matky představené.  Mše svatá začne v 10 hodin. Sr. Marie Gabriela se narodila v Brně v roce 1976, vstoupila do trapistického kláštera Nostra Signora di San Giuseppe ve Vitorchianu v Itálii, kde začala svůj noviciát, a v roce 2007 se připojila k sestrám zakladatelkám Naší Paní nad Vltavou v Poličanech.

S vděčností za Vaši modlitební podporu sestry trapistky z kláštera Naší Paní nad Vltavou

U kláštera sester trapistek v Poličanech je obchůdek, kde si můžete koupit výrobky sester a výrobky různých klášterů v ČR, v Itálii, ve Francii. Leták obchodu (PDF, 1,91 MB)