Pozvánka: Svěcení kostela v Poličanech - Římskokatolická farnost Křečovice

Pozvánka: Svěcení kostela v Poličanech

Autor: P. Kazimierz Duš - 08 červenec 2012 17:19 - Kategorie: Události, Akce, Bohoslužby, Poličany - Štítky: svěcení, kardinál -

Ctihodná Matka Rosaria Spreafico, Abatyše mateřského kláštera Nostra Signora di San Giuseppe in Vitorchiano, ctihodná Matka Lucia Tartara a mnišky z kláštera Naší Paní nad Vltavou v Poličanech oznamují, že v sobotu 28. července 2012 bude nově dostavěný kostel zasvěcen Blahoslavené Panně Marii, Matce jednoty křesťanů (jejíž patronátní svátek připadá na 18. ledna). Hlavním světitelem bude Jeho Eminence kardinál Dominik Duka OP, arcibiskup pražský.
Obřad svěcení začíná v 10,30 hodin.

AKTUALIZACE: Zdravotní stav nedovolí kardinálovi Dukovi se zúčastnit, místo něj bude hlavním celebrantem kardinál Miloslav Vlk.