Tříkrálová sbírka 2016 - Římskokatolická farnost Křečovice

Tříkrálová sbírka 2016

Autor: Farnost - 02 duben 2016 00:07 - Kategorie: Sbírka, Suchdol, Maršovice, Křečovice, Hodětice, Bělice, Chvojínek, Neveklov, Poličany, Osečany - Štítky: Tříkrálová sbírka -

Letošní tříkrálová sbírka se v naší křečovické farnosti uskutečnila v sobotu 9. ledna.

Křečovice – ves4.915,-- Kč
Křečovice – draha, Košťálka, Vlkonice4.590,-- Kč
Krchleby3.250,-- Kč
Nahoruby3.606,-- Kč
Osečany10.128,-- Kč
Suchdol, Břišejov4.800,-- Kč
kostel1.920,-- Kč
Celkem se vybralo33.209,-- Kč

Jelikož si farnost může písemně zažádat o navrácení 65 % z vybrané částky, což pro letošní rok činí 21 586,-- Kč, učinili jsme tak a zažádali o jejich navrácení. Tyto peníze budou zaslány na podporu provozu hospice Dobrého pastýře v Čerčanech.

Chtěla bych velice poděkovat za pomoc při organizování této sbírky a to zejména vedoucím skupinek koledníků: Lence Ševčíkové, Ludmile Bezkočkové, Františku Pšeničkovi, Josefu Pitelkovi a Václavu Pitelkovi. Děkuji také všem dětem, které se i letos v hojném počtu sešly a svým koledováním tuto akci podpořily.