Přání k Vánocům a k novému roku 2016 - Římskokatolická farnost Křečovice

Přání k Vánocům a k novému roku 2016

Autor: P. Kazimierz Duš - 24 prosinec 2015 08:06 - Kategorie: Různé, Suchdol, Maršovice, Křečovice, Hodětice, Bělice, Chvojínek, Neveklov, Poličany, Osečany - Štítky: Vánoce, přání -

Ať Marii narozené dítě, náš Spasitel, září svou dobrotou, milosrdenstvím a láskou na cestách Vás všech v celé farnosti. Ať nový rok 2016 naplní Duch Svatý svým světlem, zvláště tam, kde se zdá, že poněkud pohasíná, v Bělici a v Maršovicích. Ať osobní příklad hrstky věřících rozdmýchá plamínek zájmu, humanismu a nakonec i víry v těchto místech, a Duch svatý nás disponuje k tomu zapomenout na své pohodlí a dělat věci jinak, tak jako je dělal jinak Pán Ježíš, když procházel Judejí.

Do Neveklova, Křečovic, Maršovic, Bělice, Hodětic, Osečan, Suchdola i na Chvojínek a do všech vesnic naší farnosti posílám své požehnání.
P. Kazimierz, farář