Noc kostelů na Chvojínku - 29. května - program - Římskokatolická farnost Křečovice

Noc kostelů na Chvojínku - 29. května - program

Autor: Chvojínek - 26 květen 2015 21:40 - Kategorie: Akce, Různé, Události, Suchdol, Maršovice, Křečovice, Hodětice, Bělice, Chvojínek, Neveklov, Poličany, Osečany - Štítky: Noc kostelů -

Každoroční akce "Noc kostelů" proběhne v naší farnosti v letošním roce ve chvojínském kostele sv. Václava. Níže nabízíme k náhledu program včetně jeho verze v PDF.

19:00 Přivítání před kostelem, uvedení do celého večera
19:10 Komentovaná prohlídka začíná za příznivého počasí před kostelem, pokračuje na přilehlém hřbitově a zakončena bude prohlídkou interiérů kostela, sakristie, kúru, varhan atd. s možností dotazů a diskuse.
19:40Přednáška o historii kostela sv. Václava, Mgr. Michal Sejk.
Za Vaše zajímavé otázky předem děkujeme.
20:15Doplnění historického výkladu o ukázky z farní kroniky.
Komentovaná projekce
20:40Hudební program
Rozhovor s hostem.
Zajímavá osobnost posledních 50 let spjatá s tímto kostelem, netradiční otázky slibují zajímavý pohled do minulosti kostela i farníků. Těšit se budeme i na Vaše otázky.
21:30Modlitba, požehnání, zakončení - varhany a zvony

Těsíme se na Vás v kostele sv. Václava na Chvojínku

Program Noci kostelů ve chvojínském kostele ke stáhnutí v PDF.

Kontaktní osobou je Eva Mikulášová - mi.eva1980(zavinac)seznam.cz

Další podrobnosti o Noci kostelů na stránkách nockostelu.cz