S Orlem na kole po Estonsku - Římskokatolická farnost Křečovice
Bělice Hodětice Chvojínek Křečovice Maršovice Neveklov

S Orlem na kole po Estonsku

Autor: Farnost - 09 březen 2015 17:32 - Kategorie: Akce, Mládež, Různé, Suchdol, Maršovice, Křečovice, Hodětice, Bělice, Chvojínek, Neveklov, Poličany, Osečany - Štítky: akce pro děti a mládež, nabídka -

Cykloturistická výprava do pobaltské Estonské republiky. Jezero Peipus (Pskovské - Čudské jezero). Možné výlety k Baltskému moři, do hlavního města Tallinnu, univerzitního města Tartu, na ostrov Saaremaa, trajektem do finských Helsinek. Estonsko země tisíce jezer, hustých jehličnatých lesů a širých písčitých rovin. Cestou zastávka v Litvě (města Kaunas a Vilnius).Tělovýchovná rada Orla Vás zve na cykloturistickou výpravu do Estonska v termínu od 23. 7. – 1. 8. 2015:

Tělovýchovná rada Orla věřícím, zejm. mládeži ve farnostech, nabízí účast na cyklovýpravě do Estonska 23. 7. - 1. 8. 2015. Cykloakci pořádá katolická tělovýchovná jednota Orel, která se vždy na svých zahraničních cykloakcích soustředí na křesťanskou kulturu poznávané země. Akce probíhá v křesťanském duchu, mše sv. a modlitba je samozřejmou součástí cyklistického pobytu.

S orelským Zdař Bůh!

PhDr. Stanislav Vejvar, Ph.D., náčelník výpravy do Estonska

Cykloturistická výprava do pobaltské Estonské republiky. Jezero Peipus (Pskovské - Čudské jezero). Možné výlety k Baltskému moři, do hlavního města Tallinnu, univerzitního města Tartu, na ostrov Saaremaa, trajektem do finských Helsinek. Estonsko země tisíce jezer, hustých jehličnatých lesů a širých písčitých rovin. Cestou zastávka v Litvě (města Kaunas a Vilnius).

Veškeré informace, termíny, podrobnosti a dokumenty na www.orel.cz.

Komentáře jsou uzavřeny.Menu

Nejnovější články

Kategorie

Štítky

Archiv

Nejnovější komentáře