Mše na Chvojínku 28. listopadu v 17 hodin (a každý měsíc 28. den) - Římskokatolická farnost Křečovice

Mše na Chvojínku 28. listopadu v 17 hodin (a každý měsíc 28. den)

Autor: Farnost - 23 listopad 2014 11:21 - Kategorie: Bohoslužby, Chvojínek - Štítky: změna, sv. Václav -

Od září došlo k rozšíření bohoslužebného provozu v kostele svatého Václava na Chvojínku. Mše se koná každý měsíc 28. den, jako výroční den svátku svatého Václava. Čas bohoslužby je 17 hodin, případné změny budou zde na stránkách uveřejněny.

V prosinci bude bohoslužba jako obvykle na svatého Štěpána v 10 hodin, 28. již nebude. Bohoslužby slouží kněz z kláštera trapistek P. Martin Duchoslav. Také byla do svatostánku chvojíneckého kostela umístěna po mnoha letech nejsvětější svátost, totéž se chystá i do Hodětic.

Mše na Chvojínku bude 28. listopadu v 17,00 hodin.